Bitcoin Price Predictions: Analitycy Byk dla 2021 r

Dyrektor generalny Binance z USA, Catherine Coley, uważa, że po gwałtownym wzroście do 30 000 USD, Bitcoin może być świadkiem wzrostu ceny o 100 000 USD.

Wyjaśniła mediom KLTA, że nagły wzrost ceny Bitcoina z 19 000 USD do ponad 34 000 USD na giełdzie krypto walutowej może być wskaźnikiem, że do końca roku krypto waluta będzie zmierzać w kierunku 100 000 USD.

Zasugerowała, że rajd, najprawdopodobniej spowodowany niedawnym gwałtownym wzrostem liczby inwestorów instytucjonalnych i licznymi nowymi wielorybami Bitcoinów zalewającymi rynek, może nadal napędzać Bitcoin. Zaproponowała:

„Gdzie może myśleliśmy, że może 50.000 dolarów ma sens, ta liczba na pewno będzie trochę wyższa od tej w mojej opinii. Myślę, że do końca 2021 roku zamierzamy przeznaczyć na Bitcoina od 75 000 do 100 000 dolarów.“

Bzdurne prognozy dla Bitcoin’a

Coley nie jest jedyną osobą we wspólnocie wymiany kryptokurantów, która przepycha bycze przepowiednie ceny Bitcoina. Tyler i Cameron uważają, że istnieje przypadek, w którym Bitcoin trafia w cenę 500.000 dolarów. Patrząc na dane z ostatnich lat handlu Bitcoin i całego rynku finansowego i brak siły w gospodarce, bliźniacy Gemini stwierdzili, że ich zdaniem Bitcoin będzie wyprzedzał złoto jako zabezpieczony składnik aktywów w stosunku do dolara:

„Jeśli mamy rację, jeśli chodzi o wykorzystanie ram złota do wyceny Bitcoin, a Bitcoin nadal na tej drodze, to scenariusz Bitcoin byka jest, że jest niedowartościowany przez wielokrotność 45. Powiedział inaczej, cena Bitcoin może docenić 45x z miejsca, gdzie jest dzisiaj, co oznacza, że możemy zobaczyć cenę 500.000 dolarów za Bitcoin“.

Pod koniec ubiegłego roku, lider wzrostu Krakena Dan Held zauważył, że widzi Bitcoin wchodzący w super cykl w 2021 roku. Według Helda, to może wysłać cenę Bitcoin do około 1.000.000 dolarów, ponad 100 X wzrost. Held uważa, że nagły skok w przyjęciu – jak również ogromny wzrost cen – doprowadzi do tego, że Bitcoin stanie się znacznie bardziej cenionym aktywem powodującym wzrost popytu.

Rosnąca uwaga Bitcoinów

Oprócz wzrostu inwestycji instytucjonalnych, w związku z tym, że firmy takie jak MicroStrategy i Grayscale dodają do swoich portfeli krypto walutowych, uwaga poświęcona Bitcoinowi wzrosła.

W miarę jak coraz więcej osób indywidualnych – zarówno dużych, jak i mniejszych detalistów – inwestuje w Bitcoin, ceny rosną, co przyciąga więcej uwagi do rynku. Ostatnio Bitcoin trafił na pierwszą stronę Financial Timesa, co wskazuje na kolejny ogromny krok w kierunku ewentualnej dodatkowej uwagi inwestorów.